SSS

Hiç İngilizce bilmiyorum, yine de Telefondan İngilizce/Online İngilizcem’den ders alabilir miyim?

Telefondan İngilizce/Online İngilizcem eğitimleri en az beginner (başlangıç) seviyesinde olanlar için de düzenlenmiştir.

Daha önce çeşitli kurslara gittim ama konuşma pratiğim pek yok, yine de Telefondan İngilizce/Online İngilizcem kursunu alabilir miyim?

Tabi ki, hemen ücretsiz seviye belirleme dersimizi aln ve hang seviyeden başlamanız gerektini belirleyelim.

Dersler Nerede Verilecek ?

Telefondan İngilizce/Online İngilizcem derslerimiz, herhangi bir yer konuma bağlı kalmadan sizle telefon veya whatsapp üzerinden bağlantı kurabileceğimiz herhangi bir yerde verilebilir. Yani artık klasik kurslara gidip zaman kaybına son !

Dersler nasıl işlenecek?

Dersler, birebir , anadili ingilizce olan öğretmenlerimiz tarafından verilmekte ve Telefondan İngilizce/Online İngilizcem’de eğitmen ve katılımcılar ilk dersten itibaren İngilizce konuşurlar.

Seviyeler Nedir?

Telefondan İngilizce/Online İngilizcem; Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı (CEFR) Kritelerince belirlenmiş olan;

A1 – A2

B1 – B2

C1 – C2

seviyelerinden oluşmaktadır.

Yabancı dil öğrenimi CEFR kriterleri doğrultusunda 3 temel seviyeye ayrılmıştır: A (Başlangıç), B (Orta) ve C (İleri). Her seviye de kendi içinde 2 kısıma ayrılmaktadır: A1-A2, B1-B2, C1-C2.

A seviyesi , kişinin temel ihtiyaçlarını ve en basit iletişimi gerçekleştirdikleri dil seviyesidir.

B seviyesi , kişinin akıcı konuşmaya başladığı ve zorluk çekmediği seviyedir.

C seviyesi , kişinin ilgili dili ana dil seviyesine yakın bir düzeyde kullandığı aşamadır.

Seviyemi Nasıl Belirleyeceğim?

Hangi seviyede olduğunuz siz ile yabancı öğretmenlerimizin yapacağı bir telefon mülakatında CEFR kriterlerine göre belirlenmektedir.

Nasıl kayıt olacağım?

Telefondan İngilizce/Online İngilizcem’e katılmak çok kolay, Seviye belirleme sınavını tamamladıktan sonra, eğitim danışmanlarımızdan alacağınız bilgi doğrultusunda size uygun konuşma pakedini ve konuşma saatlerini belirleyerek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

CEFR Kriterleri nedir?

CEFR (Common European Framework of Reference) Kriterleri, dil öğrenme yetisini tanımlayan uluslararası bir standarttır. Yabancı dil becerilerin tüm dünyada ortak bir şekilde ölçülebilmesi ve sınıflandırılması amacıyla oluşturulmuştur. CEFR kriterleri, dil becerilerini konuşma, anlama, okuma, yazma ve dinleme gibi alanlarda ele almaktadır. Bu kriterler doğrultusunda, bireylerin her bir dil seviyesinde, o dili kullanarak neler yapabilecekleri kesin olarak belirtilmiştir.

Sizin müfredatınız nedir?

Telefondan İngilizce/Online İngilizcem’in tüm seviyelerdeki müfredatları, CEFR kriterleri ile %100 uyacak şekilde hazırlanmıştır. Bu kriterlere göre bir kişiden yabancı dili kullanarak beklenen tüm beceriler, eğitim müfredatımızda yer almaktadır. Ayrıca bu beceriler, tamamıyla konuşma ve kelime öğrenme şeklinde geliştirilmektedir. Konular, günlük hayatta, akademik ve mesleki hayatta kişilerin karşılaştığı ve ihtiyaç duydukları konulardan, ilgi çekici, güncel ve eğlenceli tartışmalardan oluşmaktadır.

Aksanımızı Düzeltebilir miyiz ?

Telefondan İngilizce/Online İngilizcem’in en önemli amacı , kişiyi dünyanın her yerindeki insanlarla rahat bir şekilde İngilizce iletişim kuracak düzeye getirmektir. Bu yüzden eğitimlerimiz ağırlıklı dünyada da en çok kullanılan Amerikan İngilizcesi aksanı ile verilmektedir.

Eğitmenleriniz yabancı mı?

Başlangıç seviye eğitimlerimizde zaman zaman Türk eğitmenler eşliğinde de eğitim verilmektedir. Türk eğitmenler, yabancı dil ile yeni tanışan kişilerle daha iyi iletişim kurmaktadırlar. Orta ve ileri seviyedeki eğitimlerimizde ise tamamıyla yabancı eğitmenler birlikte çalışmaktadırlar.