Hakkımızda

Size Sunduğumuz
  • Başarıya
  • Gelişime
  • İlerlemeye
açılan yeni bir Yol !


Telefonda İngilizce ; İngilizce Konuşmanızı doğrudan sağlayabilecek bir eğitim şeklidir. Online İngilizcem bünyesinde İngilizce konuşma eğitimi veren Telefonda İngilizce , öğrencilerinin akıcı , takılmadan her konuda İngilizce konuşabilmeleri için eğitim vermektedir.

Amerikan Kültür Derneği® Dil Okulları tarafından geliştiren “Telefonda İngilizce” sisteminde her gün İngilizce konuşarak pratiğinizi arttırabilirsiniz. Her gün sizi ana dili İngilizce olan İngilizce Öğretmenleri sizi seçmiş olduğunuz dakika kadar belirlemiş olduğunuz saatte arayacaklar ve birebir canlı sohbet yapma imkanı bulacaksınız.

Takılmadan akıcı Ingilizce konuşabilmenin yolu tecrübeli , profesyonel eğitmenlerle pratik yapmaktan geçer. İşte bizim Telefondanİngilizce / Onlineingilizcem olarak, telefonda İngilizce öğrenme hizmeti olarak sunduğumuz da tam olarak budur. Bu şekilde öğrencilerimiz telefonda İngilizce iletişim kabiliyetlerini geliştirirler.

Ülkemizde , İngilizce öğrenmek isteyen çoğu kişi öncelikle dil bilgisi öğrenmek zorunda kalmaktadır. Bu durum daha çok günlük ihtiyaçlarını ve İş hayatı ihtiyaçlarını karşılamak isteyen insanlar için gereksiz zaman ve çaba kaybı anlamına gelmektedir. Bu süreçler sonunda yarıda bırakılan dersler, boşa giden paralar ve en çok önemlisi kısım telafisi olmayan zaman kaybı, İngilizceyi öğrenme isteğinin azalmasına veya kaybolmasına neden olmaktadır.

Klasik Eğitimlerde genelde konuşma kısmı neredeyse yok denecek kadar azdır, bu yüzden uzun süren eğitimlerin sonucunda dilbilgisi bilen ama tam olarak kendini ifade edemeyen kişiler ortaya çıkar. Bu gözlemlerden ve şikayetlerden yola çıkan Telefonda İngilizce / Online İngilizcem takımı , Avrupa Birliği tarafından hazırlanan Avrupa Dilleri Öğretimi Ortak Çerçeve Programı (CEFR) kriterlerine bağlı kalarak öğrencilere en temelden başlayarak İngilizce konuşma alışkanlığını sağlamak üzere kurulmuştur.

Toplam 6 Seviye vardır ; A1 – A2 başlangıç seviyesi, B1- B2 orta seviye, C1 – C2 ileri seviye olarak uluslararası normlara uygun şekilde verilmektedir.